11. 3. 2020 @ 17:00 - 19:00

ZRUŠENO!!! Chceš získat americkou pracovní či studijní zkušenost? Pak je tento seminář právě pro Tebe. Nezávisle na různých agenturách si popovídáme o „Exchange Visitors“ programu americké vlády. Soustředíme se na všechny možné druhy pracovních zkušeností, které můžeš v USA absolvovat. Podrobně budeme mluvit hlavně o:

• Work & Travel a Camp Councelor (letních brigádách v USA – co to je, na jak dlouho se do USA jezdí, jak si letní brigádu zařídit, kolik to stojí , jak je to s cestováním po zkončení práce aj. Setkáš se s lidmi, kteří v USA byli a podělí se s Tebou o své zkušenosti)
  • J-1 Alumni Clubu
  • dalších možnostech pracovních pobytů (praxe, stáže, au-pair program, pobyty pro učitele a čerstvé absolventy medicíny)
  • dostupných informačních zdrojích US Pointu (eLibraryUSA, knihovna)
  • možnostech procvičování angličtiny v US Pointu (English Conversation Club, American Movie Club, Book Club, American English, Voice of America aj.)
  • možnostech studia v USA (graduate studium na americké univerzitě, krátkodobé a dlouhodobé pobyty, financování a stipendia)

11. 3. 2020

Velvyslanectví USA v České republice