30. 11. 2021 @ 17:00 - 19:00

Přijďte s námi oslavit americký svátek Díkůvzdání. Jak je již naší tradicí, letos (po jednoleté odmlce) budeme mít přichystaného krocana se šťouchanými brambory a omáčkou. Jelikož je Díkůvzdání rodinný svátek, vemte s sebou i své děti.

Přinesení amerických nebo českých kulinářských specialit vítáno, ale není podmínkou účasti na akci.

Kapacita je omezená a registrace budou posuzovány na bázi kdo dřív přijde, ten dostane krocana 😉. Držme si palce, abychom Díkůvzdání spolu letos mohli oslavit.

Díkůvzdání se bude řídit aktuálními vládními opatřeními.

———-

Come to celebrate traditional American Thanksgiving. The turkey with mashed potatoes and gravy will be ready. Since Thanksgiving is a family celebration, kids are welcome!

Feel free to bring an American Thanksgiving or traditional czech dish to share.

Places are limited. We hope the situation will allow us to celebrate Thanksgiving together. This event will follow governmental pandemic regulations.

RegistraceThanksgiving Dinner

30. 11. 2021