Kontakt

Vedoucí US Pointu:

Mgr. Daniela Lukavská

Program pro školy:

 

Tereza Havránková

Místnost: UU 309 nebo UU304

uspoint@ujp.zcu.cz

Adresa:

Americké centrum US Point

Západočeská univerzita v Plzni
Ústav jazykové přípravy

Univerzitní 22
306 14 Plzeň

Jak se dostanu do US Pointu?

Jedu autobusem:

Od zastávky autobusu č.30 a 24 jděte k hnědo-šedé budově Fakulty strojní a

Ústavu jazykové přípravy. Vstupte hlavním vchodem a za vrátnicí jděte doprava do 3. patra. Poté se dejte opět vpravo. Jsme v místnosti UU 309.

Jedu vlakem:

Od zastávky autobusu č.30 a 24 jděte k hnědo-šedé budově Fakulty strojní a Ústavu jazykové přípravy. Vstupte hlavním vchodem a za vrátnicí jděte doprava do 3. patra. Poté se dejte opět vpravo. Jsme v místnosti UU 309.

Jedu autem:

V univerzitním areálu je k dispoziti parkování před budovou Fakulty elektrotechnické. Jděte k hnědo-šedé budově Fakulty strojní a Ústavu jazykové přípravy. Vstupte hlavním vchodem a za vrátnicí jděte doprava do 3. patra. Poté se dejte opět vpravo. Jsme v místnosti UU 309.

Jdu pěšky:

Z konečné stanice tramvaje č.4 se dejte Kaplířovou ulicí. Ta poté zatáčí doleva, vy však pokračujte po stezce pro pěší přes most přes dálniční přivaděč. První budova vlevo je univerzitní knihovna. Jděte podél knihovny vlevo. Další budovou je šedo-hnědá vudova Fakulty strojní a Ústavu jazykové přípravy. Vstupte hlavním vchodem a za vrátnicí jděte doprava do 3. patra. Poté se dejte opět vpravo. Jsme v místnosti UU 309.