Školy, které nás navštívily

Jsme rádi, že se k nám školy na semináře „US Point for Schools“ pravidelně vracejí.

Zde si můžete přečíst některé z komentářů, které nás velmi potěšily…

Školní skupina

„…ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za program, na kterém jsme u vás s deváťáky byli! Téma bylo perfektně propojené a přesně na míru pro nás. “  — vyučující (únor 2020)

„Dear Ms Havránková,

Today, I am writing You the feedback about our programme surrounding personality types and famous Czechs in America. Our class visited US Point on 29th of February, and everybody form our class thought of it as a pleasant and interesting experience. Mostly because some of us were in the process of choosing out future career. I personally found it interesting thanks to the personality test. We are hoping, that we will have an opportunity to visit US Point sometime in the near future, so we can meet again and discuss more about other topics.

I look forward to your reply
Yours sincirely…“  žák (únor 2020)
Školní skupina

„…dále bych moc chtěla poděkovat za včerejší cestu ze Země na Měsíc v anglické knihovně v rámci Evropského dne. Byla to aktivita, kde žáci byli stále aktivní v angličtině a také se dozvěděli o možnosti stipendia FLEX. Možná se příští rok, jako budoucí středoškoláci, pokusí o stipendium zabojovat.“  — vyučující (září 2019)

Školní skupina

„…semináře vedené paní Terezou Havránkovou byly naprosto úžasné. Moc se mi líbilo její vedení, využívaní internetových aplikací, jako je Kahoot nebo Quizlet. Snažila se dělat semináře zábavné a to se jí také podařilo.“  — žák (září 2019)

Školní skupina

„…chtěla bych ještě jednou poděkovat za skvělý seminář, který jste připravili pro naše děti na Halloween. Bartłomiej si je naprosto získal. Děti to ohromně bavilo! Chtěly by se na US Point vypravit znovu a přály by si téma Christmas. Tentokrát by se jednalo o 4 skupiny 6.-9. třída“  — vyučující (říjen 2018)

Školní skupina

„Last week we went to US Point. There was a man from Alabama that works in the US Embassy and he had a presentation about NASA. He showed us the NASA website and asked us questions. At the end of the presentation he allowed us to ask any questions. The presentation was fun because you could speak to a native English speaker. I personally enjoyed it because it was interesting. I really like outer space!“ — žák (říjen 2018)

Školní skupina

„The US Point meeting with the diplomat was very nice. He gave us information from a different side, we didn’t just get the one side – meaning news from the internet, but we even got the „secret“ side. In some ways it even opened our eyes. We found out that some of the things we thought were right, were not really right. If we had a chance to go again, it would be cool to hear about student life in the USA.“ — žák (říjen 2018)